Wyświetl pojedynczy post
Pioneer
Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10792
Stary 18.06.2010, 00:31
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...udowie//37625/


To zdiecie powinno zakonczyc dywagacje na temat barierek, przynajmniej co chodzi o widocznosc bo Gargula do wielkoludow nie nalezy.
On jest pochylony do przodu więc wygląda ok. A co będzie jak oprze się plecami o oparcie siedzenia i będzie rozluźniony? Wydaje mi się, że wtedy barierka będzie zasłaniała mu widok.
Odpowiedz cytując