Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Pioneer
Member
Od: 07.2005
Offline
#
10792
18.06.2010, 00:31
saklak1906
napisał(a):
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...udowie//37625/
To zdiecie powinno zakonczyc dywagacje na temat barierek, przynajmniej co chodzi o widocznosc bo Gargula do wielkoludow nie nalezy.
On jest pochylony do przodu więc wygląda ok. A co będzie jak oprze się plecami o oparcie siedzenia i będzie rozluźniony? Wydaje mi się, że wtedy barierka będzie zasłaniała mu widok.
Pioneer
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pioneer
Znajdź inne posty napisane przez Pioneer