1q2 napisał(a):

|
Proch w tej kwestii został już dawno wymyślony i ważne jest by trener korzystał z tego.
|
Zabawna sprawa, ale do czasu Kazimierskiego (Skorży)
nikogo pozycja trenera bramkarzy w naszym klubie nie obchodziła. Przyszedł z Petrescu Stigaciu (nie znam pisowni i nie chce mi się sprawdzać) to nikt nie zastanawiał się, czy jest lepszy, czy gorszy od poprzednika. W tej kwestii rzeczywiście nasz eks-trener wprowadził nowe standardy.