Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 18.06.2010, 00:28
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Proch w tej kwestii został już dawno wymyślony i ważne jest by trener korzystał z tego.
Zabawna sprawa, ale do czasu Kazimierskiego (Skorży) nikogo pozycja trenera bramkarzy w naszym klubie nie obchodziła. Przyszedł z Petrescu Stigaciu (nie znam pisowni i nie chce mi się sprawdzać) to nikt nie zastanawiał się, czy jest lepszy, czy gorszy od poprzednika. W tej kwestii rzeczywiście nasz eks-trener wprowadził nowe standardy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!