Wyświetl pojedynczy post
St@chu
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2478
Stary 17.06.2010, 23:57
zawszewiernyts napisał(a):Wyświetl post
Pytanie do studentów Czy opłaca się iść na takie kierunki jak Gospodarka i administracja publiczna,
Gospodarka przestrzenna ? Jak po nich z robotą i jak na tych kierunkach z majcą?
Co do GAP to matematyka jest, bo być musi. Jak się trochę człowiek pouczy to zda spokojnie. Jako że to kierunek unikatowy w skali kraju, w dodatku lansowany na UEK przez osobę Hausnera to i z pracą nie ma raczej problemu z tego co wiem... Wszystko zależy od tego co się chce robić potem...
Odpowiedz cytując