Co do GAP to matematyka jest, bo być musi. Jak się trochę człowiek pouczy to zda spokojnie. Jako że to kierunek unikatowy w skali kraju, w dodatku lansowany na UEK przez osobę Hausnera to i z pracą nie ma raczej problemu z tego co wiem... Wszystko zależy od tego co się chce robić potem...