Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25322
Stary 17.06.2010, 23:53
tormenthor napisał(a):Wyświetl post
Wszystko jest kwestią ceny. Jeśli będzie oferta na co najmniej 3 mln E, to można usiąść do stołu. Gorszą sprawą jest okoliczność, iż nie sądzę, że nasz jednoosobowy scauting, czyli Ździsiek ma przygotowaną, sensowną listę ewentualnych zastępców.

Cos mi sie wydaje ze tyle na razie nikt nie da.....

zostawmy juz ta obrone,Glowa poszedl ,dzis czytam ze Ruch nie sprzeda Sadloka,ciekawe jak to sie rozwinie ..

Mam nadzieje ze piszac to po raz setny ,ze napastnik byc musi ,ktos tam w klubie podziela ta myśl,bo bez tego to bedziemy kwiczeć ,a mecze tuz tuz.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując