tormenthor napisał(a):

|
Wszystko jest kwestią ceny. Jeśli będzie oferta na co najmniej 3 mln E, to można usiąść do stołu. Gorszą sprawą jest okoliczność, iż nie sądzę, że nasz jednoosobowy scauting, czyli Ździsiek ma przygotowaną, sensowną listę ewentualnych zastępców.
|
Cos mi sie wydaje ze tyle na razie nikt nie da.....
zostawmy juz ta obrone,Glowa poszedl ,dzis czytam ze Ruch nie sprzeda Sadloka,ciekawe jak to sie rozwinie ..
Mam nadzieje ze piszac to po raz setny ,ze napastnik byc musi ,ktos tam w klubie podziela ta myśl,bo bez tego to bedziemy kwiczeć ,a mecze tuz tuz.