Maćko napisał(a):

|
Popraw mnie, jeśli się mylę, ale chyba Dowhania.
|
To jeszcze lepiej.
Nie znam gościa kompletnie i wcale tego nie ukrywam. Problem, w tym, ze Łaciaka kojarzę tylko jako znienawidzonego przez kibiców podrzutka Skorży, który nie był łaskaw zabrać go ze sobą do wymarzonego klubu. Zakładam, że
rav zna się świetnie na szkoleniu bramkarzy i nas oświeci.
Nie chodziło przecież o solówkę z SKWK, prawda?
EDIT: a tak, o Kapce zapomniałem. Gdyby SKWK faktycznie miało taką władzę, to gość w ogóle by do klubu nie wrócił. W tym konkretnym wypadku żałuję, że nie ma...