Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 17.06.2010, 23:43
Maćko napisał(a):Wyświetl post
Popraw mnie, jeśli się mylę, ale chyba Dowhania.
To jeszcze lepiej.
Nie znam gościa kompletnie i wcale tego nie ukrywam. Problem, w tym, ze Łaciaka kojarzę tylko jako znienawidzonego przez kibiców podrzutka Skorży, który nie był łaskaw zabrać go ze sobą do wymarzonego klubu. Zakładam, że rav zna się świetnie na szkoleniu bramkarzy i nas oświeci.
Nie chodziło przecież o solówkę z SKWK, prawda?

EDIT: a tak, o Kapce zapomniałem. Gdyby SKWK faktycznie miało taką władzę, to gość w ogóle by do klubu nie wrócił. W tym konkretnym wypadku żałuję, że nie ma...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.06.2010 o godz. 23:47.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!