polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):

Ja bym mu zafundował przeniesienie akademii bramkarskiej do Skotników, jako akademię bramkarską Wisły Kraków, zrobił dyrektorem tej jednostki i przy okazji trenerem bramkarzy pierwszej drużyny. Współpracowników dobrałby sam.
Tak samo akademię trampkarzy zbudowałbym w oparciu o tą szkółkę Szymka.
|
Świetny plan. Szkoda, że nikt u nas nie rusza bańką. Budowa akademii od podstaw to też są koszta, a i na efekty przyjdzie dłużej czekać.
Tutaj efekty byłyby znacznie szybciej, a koszta szybko by się zwróciły.