Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 17.06.2010, 23:07
polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):Wyświetl post
Ja bym mu zafundował przeniesienie akademii bramkarskiej do Skotników, jako akademię bramkarską Wisły Kraków, zrobił dyrektorem tej jednostki i przy okazji trenerem bramkarzy pierwszej drużyny. Współpracowników dobrałby sam.

Tak samo akademię trampkarzy zbudowałbym w oparciu o tą szkółkę Szymka.

Świetny plan. Szkoda, że nikt u nas nie rusza bańką. Budowa akademii od podstaw to też są koszta, a i na efekty przyjdzie dłużej czekać.

Tutaj efekty byłyby znacznie szybciej, a koszta szybko by się zwróciły.