...:::Tomo:::... napisał(a):

A mi się wydaje że pieprzysz głupoty jak potłuczony . Dajcie mu szanse, kogo wy byście chcieli ? Dawidziuka ? on jest nie do wyciągnięcia z Szamotuł, z resztą tam rządzi tutaj byłby tylko trenerem bramkarzy ponadto jest koordynatorem ds. szkolenia bramkarzy w PZPN. Kazimierski, Łaciak, Kurdziel z tej trójki zdecydowanie najlepszy jest ten ostatni wymieniony. A tak w ogóle kogo sobie jeszcze wymarzyliście na tą posadę ? Zejdźmy na ziemię, dajmy czas żeby się wykazał. Miernikiem będzie liga, zobaczymy czy bramkarze będą popełniać błędy.
|
Ja bym mu zafundował przeniesienie akademii bramkarskiej do Skotników, jako akademię bramkarską Wisły Kraków, zrobił dyrektorem tej jednostki i przy okazji trenerem bramkarzy pierwszej drużyny. Współpracowników dobrałby sam.
Tak samo akademię trampkarzy zbudowałbym w oparciu o tą szkółkę Szymka.