3żyk napisał(a):

massoud: Myśląc o reprezentacji i widząc nasze zaplecze szkoleniowe dla młodych piłkarzy, to lepiej żebyśmy tych gości zostawili w spokoju. Niech rozwiną się w Hiszpanii, a w dobrym momencie będzie można kupić piłkarzy jeszcze nie drogich, polskich i profesjonalnie wyszkolonych
zbymak: Pełne zrozumienie. Jedyne co chciałbym wiedzieć i co chyba nijak klubowi zaszkodzić nie może, to to czy Alemao jest bliski podpisania kontraktu, czy powrotu do Brazylii.
|
Sobotni sparing dużo wyjasni .Wszystko zalezy od tego jak sie zaprezentuje.