Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5918
Stary 17.06.2010, 22:57
3żyk napisał(a):Wyświetl post
massoud: Myśląc o reprezentacji i widząc nasze zaplecze szkoleniowe dla młodych piłkarzy, to lepiej żebyśmy tych gości zostawili w spokoju. Niech rozwiną się w Hiszpanii, a w dobrym momencie będzie można kupić piłkarzy jeszcze nie drogich, polskich i profesjonalnie wyszkolonych

zbymak: Pełne zrozumienie. Jedyne co chciałbym wiedzieć i co chyba nijak klubowi zaszkodzić nie może, to to czy Alemao jest bliski podpisania kontraktu, czy powrotu do Brazylii.
Sobotni sparing dużo wyjasni .Wszystko zalezy od tego jak sie zaprezentuje.
Odpowiedz cytując