Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10789
Stary 17.06.2010, 22:52
Z czasem krzeselka na D i E ciut wyblakly.. to samo bedzie na C i A/B .. zreszta jak juz wiekszosc zauwazyla krzeselka to najmniejszy problem, o dziwo fajnie sie ten napis prezentuje, a tak przy okazji to La Furia Dell' Est jutro jedziecie z czerwonym / bialym czy do konca naroznika ciagniecie z niebieskim?

apropo takich wzorow.. zawsze mnie dziwilo jak to ktos uklada zeby wyszedl z tego jakis wzor z dokladnoscia co do jednego krzeselka.. jak ja patrze na to W-S-A to pelen podziw , moze i to wbrew pozorom banalne bo nie znam systemu ukladania, ale pierwsze wrazenie jest niesamowite..


Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 17.06.2010 o godz. 22:57.
Odpowiedz cytując