|
To, że w klubie z 3 ligi (pomijając nazewnictwo) dobrze trenował, nie oznacza, że w klubie sporo lepszym będzie tak samo. Może niech Kasperczaka wywalą, a jego następcą będzie trener Okocimskiego. Wydaje mi się, że ten człowiek ma jakieś układy, a nie umiejętności.
|