hawkins napisał(a):

|
Zbymak---> mozna wiedzieć, którego zawodnika cena podskoczyła dwukrotnie? Nie czasem Milinkovica, którego sam wywołałeś tu na forum?
|
on jest ogolnie za darmo do wyciagniecia z Koszys... Tyle, że manager z zawodnikiem mogą sobie wiecej zaspiewac