Wyświetl pojedynczy post
Maćko
Urodzony optymista
 
 
Od: 07.2005
Skąd: w Was tyle pesymizmu?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5910
Stary 17.06.2010, 22:15
I myślę, że podobną prośbę powinniśmy skierować w stronę wisła-online, jeśli ktoś z redaktorów ma konto na TWSD, bo też rzucają tymi nazwiskami(Jovanić, skrzydłowy z Serbii, napastnik z Senegalu o śmiesznym nazwisku, trener bramkarzy, itd. to chyba ich newsy) zupełnie niepotrzebnie.
Proszę, jeśli faktycznie coś wiecie, to traktujcie "obowiązek kibicowski" nad "obowiązek dziennikarski".

A zgraja podjaranych dzieciaków więcej dystansu, wyjść na pole, bo pogoda ładna, a tylko na szkodę klubu działacie.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując