wolfy napisał(a):

O nie - tu nie chodzi o to, że Korwin nie rozdaje jabłek, nie sadzi drzewek czy nie zbiera wibratorów.
Tu chodzi o zachowanie. Choćby jego ostatni plakat przed spotkaniem wyborczym w Krakowie - Korwin z charakterystyczną muszką (w której IMHO wygląda jak klaun) i rewolwerem w dłoni. Do tego te litery - osoba niezorientowana mogłaby dojść do wniosku, że to Cyrk przyjechał, ew. jakiś satyryk ma dziś występ. Ale nie - to JK-M, mąż stanu.
Fakt, jestem do Korwina uprzedzony. Nikt tak jak on nie zaszkodził w naszym kraju polityce prorynkowej - wystarczy skojarzyć liberalizm gospodarczy z Mikke, żeby go ośmieszyć.
|
Wolfy,
Czegoś u Ciebie nie rozumiem... Sugerujesz,że politycy powinni w fotoszopowych plakatach wyszczerzać zęby w uśmiechu,bądź też stylizować się na Stańczyka w obrazie Matejki ? Toć to właśnie demokracja medialna - tu ma być szokująco,bo poglądy niewiele ludzi obchodzą... Chcesz przykładów ?
Korwin pod tym względem - i wbrew pozorom - doskonale wykorzystuje nowoczesne kanały komunikacyjne i ich możliwości,chyba najlepiej w Polsce...Internet,happeningi etc.
Ale sugestia,jakoby Korwin przez swoje zachowania - fakt,momentami aroganckie i zwariowane,ale to domena inteligentów z prawdziwego zdarzenia,jak takowych znasz,to powinieneś wiedzieć,że robią to często nawet z chęci manipulacji - ośmieszył liberalizm gospodarczy,to takie twierdzenie,jak gdyby wygłupy Palikota tenże liberalizm ośmieszały... Możesz nie lubić Korwina,ale argumenty dobieraj trafniej...
Pozdrawiam