Wyświetl pojedynczy post
Bronowianin
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10785
Stary 17.06.2010, 21:54
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
Do kiedy mają być ułożone wszystkie krzesełka na C?
Krzesełka to akurat najmniejszy problem, jak będzie potrzeba to firma która to montuje na pewno przyspieszy. Nie dziwię się że takie 'halo' tutaj z układaniem tych krzesełek, bo wizualnie to jedno z ciekawszych prac. Ale zgadzam się z tym że powinniśmy dokładnie wiedzieć kiedy jaki etap prac się skończy, włącznie z takimi rzeczami jak zakończenie układania krzesełek. Powinniśmy być 'bombardowani' informacjami o budowie bo to nie jest czyjaś prywatna inwestycja, tylko na koszt podatnika. W związku z tym powinni zasypywać wszelkiego rodzaju newsami o postępach prac, kosztach itp. Dziwi mnie jak ktoś na forum się dopytuje o jakiś szczegół, a inna osoba takiego delikwenta opieprza i mówi 'po co mu to wiedzieć', 'zrobią to zobaczysz', 'to nie istotne - ważne że będzie lepiej jak 10 lat temu', 'i tak się będzie stało więc co się krzesełkami interesujesz' itd. Każdy ma prawo wiedzieć o najmniejszej pierdółce związanej z budową tego stadionu i tak jak nie raz już mówiłem, paranoją jest to że nie powstała jakakolwiek oficjalna strona obiektu, aktualizowana na bieżąco i dostarczająca wszystkim zainteresowanym informacji o stadionie Wisły.
Odpowiedz cytując