Żmijka napisał(a):

|
Taki pewny jesteś? W tym klubie nie ma zawodnika nie na sprzedaż.
|
no tak ale wyobraź sobie, sprzedajemy całą defensywę i gramy juniorami w obronie ? tym ruchem pokazali by gdzie mają kibiców, a wierzę, że Wisła to po przyjściu Basałaja teraz nieco bardziej profesjonalny klub
