Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25309
Stary 17.06.2010, 21:52
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Taki pewny jesteś? W tym klubie nie ma zawodnika nie na sprzedaż.
no tak ale wyobraź sobie, sprzedajemy całą defensywę i gramy juniorami w obronie ? tym ruchem pokazali by gdzie mają kibiców, a wierzę, że Wisła to po przyjściu Basałaja teraz nieco bardziej profesjonalny klub
Odpowiedz cytując