|
Resser- ta rewelacja to nie była jakaś odnośnia do twojego postu tylko tak użyłem tego określenia.
Nawiązując do zawodnika to
1. Jest starszy chyba o 2 lub 3 lata od Sadloka
2. Chyba każdemu zależy żeby nie było aż tak bardzo widać braku Głowy, więc oczekujemy kogoś dobrego lub chociaż kogoś młodego a zdolnego, który może jeszcze nabrać doświadczenia.
A poza tym pasuje mieć jeszcze kilki Polaków w składzie.
|