Żmijka napisał(a):

|
Czy "źrodła" mogłyby wypowiedzieć się w kwestii transferu Marcelo?
|
Naszego Marcelo

? Coś jest na rzeczy? Jeśli tak to pogratulować Wiśle myślących ludzi, którzy rozpieprzają obrone w proch. Alvarez, Głowa, Marcelo odejdą...i kto zagra?
