Wyświetl pojedynczy post
WalkerLukeTS
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25302
Stary 17.06.2010, 21:37
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Czy "źrodła" mogłyby wypowiedzieć się w kwestii transferu Marcelo?
Naszego Marcelo? Coś jest na rzeczy? Jeśli tak to pogratulować Wiśle myślących ludzi, którzy rozpieprzają obrone w proch. Alvarez, Głowa, Marcelo odejdą...i kto zagra?
Odpowiedz cytując