Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10784
Stary 17.06.2010, 21:37
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
Do kiedy mają być ułożone wszystkie krzesełka na C?
Do pierwszego spotkania przy Reymonta, co jest uzależnione od innych prac na budowie stadionu.
Ludzie! Nie zadawajcie co pięć minut tych samych pytań o krzesełka - zdążą.
Skierujcie swój wzrok gdzie indziej, bo problemów i obaw nie brakuje.
Odpowiedz cytując