|
Mam taki problem. Posiadam laptopa hp 6510b i chce zrobić mu odzyskiwanie systemu recover. Jednak gdy dochodzi do formatowania , pasek stanu przez kilka godzin caly czas wynosi 0% tak jakby wogole nie formatowalo dysku. Nie wiem czy to dlatego że format tak długo trwa ( w co nie chce mi sie wierzyć) czy tez jakis inny poważniejszy problem. Z góry dzieki za odpowiedz.
PS. Pierwszy raz używam tej funkcji recover.
|