Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#750
Stary 17.06.2010, 21:10
FraMat napisał(a):Wyświetl post
nikt się nie cieszy?
Francja-Meksyk 0:2
Ja sie nie ciesze bo kibicuje Francuzom i Holendrom a juz raczej na 100 zostanie mi tylko Oranje o ile oni czegos nie zawala.
someonewisp napisał(a):Wyświetl post
Aż dziw bierze, że nie wyrzucili Domenecha 2 lata temu. Teraz to Francja upadła bardzo nisko.
Na szczescie temu panu juz dziekujemy. To przez niego taka jest atmosfera w zespole i dlatego Francja nie prezentuje sie dobrze. Ja juz dawno mowiłem zmienic trenera bo jak sie w zespole zle dzieje to na pewno nie bedzie wynikow.
Odpowiedz cytując