FraMat napisał(a):

nikt się nie cieszy?
Francja-Meksyk 0:2
|
Ja sie nie ciesze bo kibicuje Francuzom i Holendrom a juz raczej na 100 zostanie mi tylko Oranje o ile oni czegos nie zawala.
someonewisp napisał(a):

|
Aż dziw bierze, że nie wyrzucili Domenecha 2 lata temu. Teraz to Francja upadła bardzo nisko.
|
Na szczescie temu panu juz dziekujemy. To przez niego taka jest atmosfera w zespole i dlatego Francja nie prezentuje sie dobrze. Ja juz dawno mowiłem zmienic trenera bo jak sie w zespole zle dzieje to na pewno nie bedzie wynikow.