Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
misiek007
Junior Member
Od: 05.2010
Offline
#
25290
17.06.2010, 21:10
jak nie wierzysz to nie zobaczymy kto będzie mial racje....
MISIEK
misiek007
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do misiek007
Znajdź inne posty napisane przez misiek007