Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
RuczajIII
Junior Member
Od: 07.2004
Offline
#
946
17.06.2010, 21:01
Natalia, mam Ci paragon zeskanować? \były koszulki i po 69,9 i po 49,9, przy zakupie 3 koszulek najtańsza 50% taniej, druga 30% taniej a trzecia po takiej jaka jest
RuczajIII
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do RuczajIII
Znajdź inne posty napisane przez RuczajIII