Wyświetl pojedynczy post
Czarny
Member
 
Od: 12.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10780
Stary 17.06.2010, 20:58
Kuba napisał(a):Wyświetl post
Podobno na prośbe Majchrowskiego chcą wstawić podobne ławki do tych drewnianych w parku Jordana tak aby bardziej komponowały się z otoczeniem. Nic narazie nie wiadomo o ich zadaszeniu ponieważ Pan Obtułowicz chciał aby trenerzy i zawodnicy mieli lepszą cyrkulację powietrza.
Tak, ale na szczęście tylko co druga ławka będzie żółta, bo jak wiadomo bez żółtego koloru ewakuacja byłaby niemożliwa.
Odpowiedz cytując