Kuba napisał(a):

|
Podobno na prośbe Majchrowskiego chcą wstawić podobne ławki do tych drewnianych w parku Jordana tak aby bardziej komponowały się z otoczeniem. Nic narazie nie wiadomo o ich zadaszeniu ponieważ Pan Obtułowicz chciał aby trenerzy i zawodnicy mieli lepszą cyrkulację powietrza.
|
Tak, ale na szczęście tylko co druga ławka będzie żółta, bo jak wiadomo bez żółtego koloru ewakuacja byłaby niemożliwa.