Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25285
Stary 17.06.2010, 20:21
na wislaportal niezłe wkrętki idą xD koleś o tym samym ip podaje się za rożnych gości i wkręca ludzi odnośnie transferów do klubu. Najgorsze jest to, że ludzie to łykają :/ hehehe
Odpowiedz cytując