Kameleon napisał(a):

|
Niesamowite, to ta sama Petrzałka jest na ostatnim miejscu co niedawno w lidze mistrzów grała?...
|
ale niektórzy dalej wierzą że awans do LM to odskoczenie od reszty ligi na pare lat świetlnych.
PS. Przypominam że niedawno Thun był w podobnej sytuacji więc coś w tym musi być
