|
Trzeba było dać babie spod tomexu w łape żeby warowała pod umbro... szkoda że teraz mi to do głowy przyszło.
Tak na poważnie to trzeba łazić i pytać o koszulki w różnych lokalizacjach. Jak będzie Adidas oficjalnie ogłoszony to ceny koszulek po 69 i innych "Wiślackich" powinny spaść na twarz :]
|