Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Natalia_TSW
Junior Member
Od: 04.2007
Offline
#
937
17.06.2010, 18:49
Rafal-SWL
napisał(a):
dzieki wielkie ;d masz u mnie piwo
nmzc
, pospiesz sie moze uda ci sie jeszcze kupic swoj rozmiar, bo poznej zostana same gigantyczne rozmiary hehe
"Biała Gwiazda na niebie się mieni,
Tak powstaje Wisły znak.
Jej kibice są niezwyciężeni,
Boi się nas cały świat''
Natalia_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Natalia_TSW
Znajdź inne posty napisane przez Natalia_TSW