Wyświetl pojedynczy post
Cetnik
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16713
Stary 17.06.2010, 18:39
bondTSW napisał(a):Wyświetl post
Chcąc zagłosować w wyborach w innym mieście niż jestem zameldowany, to czy mam jeszcze na to szansę? czy trzeba było się tym zainteresować trochę wcześniej aby pozałatwiać formalności? Szukam odpowiedzi na necie, ponoć jest specjalna strona www z wszystkimi informacjami na ten temat.. ale coś to szukanie mi nie wychodzi.
orientuje się ktoś w tej kwestii?
http://gielda.onet.pl/glosowanie-poz...,analizy-detal tutaj masz wszystko dośc dokładnie opisane co i jak

http://www.mmpoznan.pl/11738/2010/6/...?category=news i tutaj..
SAMO JEDAN KLUB...

Odpowiedz cytując