Cytat:
|
Ostatni dzień kampanii będzie bardzo pracowity również dla Kaczyńskiego, który w piątek obchodzi 61. urodziny. Najpierw będzie prywatnie w Krakowie, gdzie odwiedzi na Wawelu grób Marii i Lecha Kaczyńskich. - To będzie dla mnie dzień szczególny. Nie ma co ukrywać, że bardzo smutny. Więc na początek będę w Krakowie, ale to nie ma nic wspólnego z kampanią wyborczą - powiedział prezes PiS.
|
I niech mi ktoś powie, że to nie jest wykorzystywanie tej tragedii dla celów politycznych...
Skoro ma tam być niby prywatnie i niby nie ma to nic wspólnego dla celów kampanii to po co to tak publicznie rozpowiadać...
Doprawdy błazenada... Czy cała klasa polityczna ma wyborców za debili?