Wyświetl pojedynczy post
Stavanger
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Z plaży :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#742
Stary 17.06.2010, 18:09
Odnośnie meczu Nigeria-Grecja, to grupa B jest jedną z ciekawszych grup, mimo że nic tego nie zapowiadało. Zaczynają się emocje, bo w drugiej rundzie fazy grupowej nie można już kombinować, a i niektóre zespoły mają nóż na gardle. Niestety w TVP są słabi komentatorzy ( już nie wspomnę o Kołodziejczyku i jego sądach i domysłach)- niech mi ktoś powie, czy komentator meczu Argentyna-Korea Południowa dobrze wymawiał nazwisko napastnika mówiąc ( fonetycznie) "higułejn"? Mi się wydaje, że powinno być "iguajn" ale sam nie jestem pewien.



Odpowiedz cytując