Kameleon napisał(a):

|
Niesamowite, to ta sama Petrzałka jest na ostatnim miejscu co niedawno w lidze mistrzów grała?...
|
Niektórym chyba czas prawie w miejscu staje - to było 5 lat temu, więc trudno powiedzieć, że "niedawno"...Ta sama, tyle że już bez hajsu i sponsora, popularnej "Artmedii"
