Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25276
Stary 17.06.2010, 18:02
Kameleon napisał(a):Wyświetl post
Niesamowite, to ta sama Petrzałka jest na ostatnim miejscu co niedawno w lidze mistrzów grała?...
Niektórym chyba czas prawie w miejscu staje - to było 5 lat temu, więc trudno powiedzieć, że "niedawno"...Ta sama, tyle że już bez hajsu i sponsora, popularnej "Artmedii"
Ostatnio edytowane przez rw88 : 17.06.2010 o godz. 18:04.
Odpowiedz cytując