Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25275
Stary 17.06.2010, 18:01
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Nie zgodzę się z Tobą. Widocznie przeoczyłeś coś . Zbymak wyraźnie powiedział o niespodziance a nawet dwóch czy też trzech które powinny mieć miejsce w tym tygodniu i odnośnie konferencji też wspominał o niespodziance. Nie powiedział wprost że będą nowi zawodnicy ale wyraźnie zasugerował że na konferencji ktoś nowy się pojawi bo dla większości kibiców słowo niespodzianka w kontekście Wisły to transfer do klubu.
Niespodzianki:

1. trener od przygotowania motorycznego
2. trener bramkarzy
3. ?


I wcale nie kłamał.
Odpowiedz cytując