fanfan napisał(a):

|
Nie zgodzę się z Tobą. Widocznie przeoczyłeś coś . Zbymak wyraźnie powiedział o niespodziance a nawet dwóch czy też trzech które powinny mieć miejsce w tym tygodniu i odnośnie konferencji też wspominał o niespodziance. Nie powiedział wprost że będą nowi zawodnicy ale wyraźnie zasugerował że na konferencji ktoś nowy się pojawi bo dla większości kibiców słowo niespodzianka w kontekście Wisły to transfer do klubu.
|
Niespodzianki:
1. trener od przygotowania motorycznego
2. trener bramkarzy
3. ?
I wcale nie kłamał.