Wyświetl pojedynczy post
3żyk
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5903
Stary 17.06.2010, 18:01
Hiroji Hanzo napisał(a):Wyświetl post
No nie do wiary po prostu!?!..Takiej propagandy to u nas w czasach najgłębszego PRL-u nie było.
Zbaczamy z tematu, ale żeby nie było:

Wykop.pl napisał(a):
Niestety, muszę zakopać jako informację nieprawdziwą. Autor filmiku starał się wpleść elementy, które mają udawać północnokoreańską telewizję - początek wziął z ich serwisu informacyjnego, końcową prezenterkę też (i wkleił dość kiepsko to "okienko" znane z naszych serwisów informacyjnych, którego o ile dobrze pamiętam nie spotka się w serwisie informacyjnym KRLD).

Jak rzeczywiście wyglądają wiadomości w KRLD, można zobaczyć tutaj. http://www.elufa.net/krt-tv/houdou.html

Nie przekłamano też wyniku, chociaż oczywiście ubrano w odpowiednie słowa. Angielska wersja ich oświadczenia prasowego jest tu - http://kcna.co.jp/item/2010/201006/n...0616-18ee.html . Swoją drogą, jeśli ktoś chce poczytać oszałamiającą propagandę i się pośmiać, to polecam ich agencję prasową

Mecz w ich telewizji rzeczywiście został zaprezentowany z opóźnieniem, ale w całości lub niemal w całości (jak wszystkie mecze z tych mistrzostw, musiał przejść najpierw przez cenzurę - dlatego mecz Południowej Korei zaprezentowali dopiero po 2 dniach).

A tu jeszcze screenshot ich relacji z bodajże pierwszego meczu mistrzostw - http://leonidpetrov.files.wordpress....oadcasting.jpg
Odpowiedz cytując