blackluk napisał(a):

Tylko ze Zbymak o żadnej niespodziance na nie mówił. Powiedział ze będzie to pożegnanie Głowy i tyle.
Zeby nie było OT
To jeśli którykolwiek z graczy ostatnio przewijających się przyszedł by do Wisły był by to wielki sukces transferowy. Obawiam się jedna że z dużej chmury będzie mały deszcz
|
Nie zgodzę się z Tobą. Widocznie przeoczyłeś coś . Zbymak wyraźnie powiedział o niespodziance a nawet dwóch czy też trzech które powinny mieć miejsce w tym tygodniu i odnośnie konferencji też wspominał o niespodziance. Nie powiedział wprost że będą nowi zawodnicy ale wyraźnie zasugerował że na konferencji ktoś nowy się pojawi bo dla większości kibiców słowo niespodzianka w kontekście Wisły to transfer do klubu.