|
Najbardziej po*******ony tytul w tym roku, gratulacje dla Karcza (pewny jestem ze w tym bo watpie zeby ktos go przebil do konca roku)
a tak przy okazji farben , mozna wiedziec po co Ty ciagle wklejasz to samo?
cos sie pojawia na oficjalnej czy TWSD, ktos to tu wrzuca a Ty po 5 dniach to samo tyle ze z gazety jakiejs wrzucasz ponownie, nie musisz odpowiadac bo Ty dzialasz jak jakis robot w amoku wrzucajac co po chwile powtorki, tylko przemysl to..
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 17.06.2010 o godz. 17:51.
|