Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
FevPL
Member
Od: 04.2010
Offline
#
25272
17.06.2010, 17:47
Ale byli przedostatni w lidze tak jak napisał transfermarkt. Tu masz potwiedzenie
http://eng.mfkkosice.sk/c/portal_pub...le_version=1.0
FevPL
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do FevPL
Znajdź inne posty napisane przez FevPL