Wyświetl pojedynczy post
piotrekwrd
Member
 
Od: 08.2006
Skąd: StR/KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25267
Stary 17.06.2010, 17:11
marcinb88 napisał(a):Wyświetl post
Ale się juro rozczarujecie:/
Wyjdźcie na dwór puki ładna pogoda (jutro ma zacząć padać), a nie kisicie na przed kompem...
wszystkich razi "na dwór" a póki co nie znalazł się ktoś kto znalazł błąd ortograficzny xD
Odpowiedz cytując