Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
piotrekwrd
Member
Od: 08.2006
Skąd: StR/KrK
Offline
#
25267
17.06.2010, 17:11
marcinb88
napisał(a):
Ale się juro rozczarujecie:/
Wyjdźcie na dwór
puki
ładna pogoda (jutro ma zacząć padać), a nie kisicie na przed kompem...
wszystkich razi "na dwór" a
póki
co nie znalazł się ktoś kto znalazł błąd ortograficzny xD
piotrekwrd
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrekwrd
Znajdź inne posty napisane przez piotrekwrd