|
Myślę, że patrząc całościowo na szkołę a nie na konkretne klasy (czyt. algo itd.) to w obu szkołach ludzie są podobni.
Co od infrastruktury to II ma zdecydowanie lepsze zaplecze sportowe - na każdym WFie gramy w nogę, ale za to V ma fajniejszy, większy budynek z dużym dziedzińcem czy też większe sale i większa aulę. W V na plus także pracownia informatyczna z której można sobie np. na przerwie skorzystać z czym w II jest problem i jak chcesz sobie coś sprawdzić np. w necie to trzeba się na bezczela jakoś na kompa wbić ; ). Także pod tym względem V lepsze.
Jeszcze kwestia przerw właśnie - w V same 15min. Po 8 lekcjach w II kończysz 15:05, w V 15:45. CZy długie przerwy to fajna sprawa to ciężko powiedzieć, osobiście wolę szybciej z tej szkoły wyjść ; )
Ostatnio edytowane przez unbelievable : 17.06.2010 o godz. 16:40.
|