Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
evenement44
Junior Member
Od: 07.2005
Offline
#
10778
17.06.2010, 16:29
Czy już wiadomo jak będą wyglądać ławki rezerwowych? Czy będzie to rozwiązanie nowoczesne rodem z najlepszych lig europejskich, czy też będzie to po prostu wiata z ławką.
evenement44
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do evenement44
Znajdź inne posty napisane przez evenement44