Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Devan
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Imperium Ugorek
Offline
#
16708
17.06.2010, 16:20
Mam pytanie bardzo pilne !
Kojarzy ktoś piosenke po angielsku ktora idzie mnie wiecej tak:
ja lubie szybkosc chce poczuc szybkosc
cos takiego mniej wiecej bardzo jest mi potrzebny tytuł
bardzo pilne
FORZA WISLA
Devan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Devan
Znajdź inne posty napisane przez Devan