Wyświetl pojedynczy post
marcinb88
Member
 
Od: 08.2008
Skąd: Krk/Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25264
Stary 17.06.2010, 16:13
Ale się juro rozczarujecie:/
Wyjdźcie na dwór póki ładna pogoda (jutro ma zacząć padać), a nie kisicie na przed kompem...
Ostatnio edytowane przez marcinb88 : 17.06.2010 o godz. 17:21.
Odpowiedz cytując