Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
marcinb88
Member
Od: 08.2008
Skąd: Krk/Czyżyny
Offline
#
25264
17.06.2010, 16:13
Ale się juro rozczarujecie:/
Wyjdźcie na dwór póki ładna pogoda (jutro ma zacząć padać), a nie kisicie na przed kompem...
Ostatnio edytowane przez marcinb88 : 17.06.2010 o godz. 17:21.
marcinb88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marcinb88
Znajdź inne posty napisane przez marcinb88