Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
pozdi91
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
16706
17.06.2010, 16:07
Będąc na WKU powiedziano mi, że w okolicach wakacji mam się
gdzieś
zgłosić by coś podbić/podpisać.. Ktoś może pamięta gdzie i co należy zrobić?
pozdi91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pozdi91
Znajdź inne posty napisane przez pozdi91