Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10777
Stary 17.06.2010, 16:01
Cytat:
myślę, że pomieszczeń wewnątrz jeszcze nie ruszyli ^^
W którejś relacji były widoczne palety z betonem komórkowym, więc pewnie zaczęli budować pomieszczenia. Na wyższych kondygnacjach większość pomieszczeń jest budowanych z płyty gipsowej, więc jeszcze trochę na nie poczekamy. Jeśli Polimex zarzeka się, iż skończy trybunę do października to wnętrza powinny być budowane przy dużym nakładzie pracowników. Chociaż wiadomo, rozum podpowiada iż nie zdążą do października.
Odpowiedz cytując