Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Natalia_TSW
Junior Member
Od: 04.2007
Offline
#
924
17.06.2010, 15:15
Musiek1906
napisał(a):
To są meczówki czy repliki(te za 9,90 i 19.90zl)?
z tego co wiem, to chyba meczowki z logiem tyskiego i z biala gwiazda na piersi, ale juz ich nie ma sprzedaly sie wszystkie ehh :/
"Biała Gwiazda na niebie się mieni,
Tak powstaje Wisły znak.
Jej kibice są niezwyciężeni,
Boi się nas cały świat''
Natalia_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Natalia_TSW
Znajdź inne posty napisane przez Natalia_TSW