Wyświetl pojedynczy post
Natalia_TSW
Junior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#924
Stary 17.06.2010, 15:15
Musiek1906 napisał(a):Wyświetl post
To są meczówki czy repliki(te za 9,90 i 19.90zl)?
z tego co wiem, to chyba meczowki z logiem tyskiego i z biala gwiazda na piersi, ale juz ich nie ma sprzedaly sie wszystkie ehh :/
"Biała Gwiazda na niebie się mieni,
Tak powstaje Wisły znak.
Jej kibice są niezwyciężeni,
Boi się nas cały świat''
Odpowiedz cytując