już jakaś niemiecka drużyna się pyta o niego ale właśnie przez reżim w ich kraju jest mało prawdopodobne że zagra gdzieś na zachodzie, żaden zawodnik Korei Płn. nie gra na zachodzie Europy...
A może Kim Dzong Il ma w pamięci że kiedyś u nas był PRL i pozwoli mu grać w naszej lidze


hehe
ps sory za OT