Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5893
Stary 17.06.2010, 14:57
już jakaś niemiecka drużyna się pyta o niego ale właśnie przez reżim w ich kraju jest mało prawdopodobne że zagra gdzieś na zachodzie, żaden zawodnik Korei Płn. nie gra na zachodzie Europy...
A może Kim Dzong Il ma w pamięci że kiedyś u nas był PRL i pozwoli mu grać w naszej lidze hehe

ps sory za OT


Odpowiedz cytując