Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1266
Stary 17.06.2010, 14:51
maciekTSW napisał(a):Wyświetl post
Zna ktoś może jakieś ciekawe MMO? ;]
Przerabiałem już MU i Cabala... czas na coś nowszego!
Runes of Magic mocna inspiracja WoWem.

A jak chcesz MMO troszke inne to polecam darmowa gre ktora jest kopia DOTY (moda do Warcrafta 3) League of Legends.
Odpowiedz cytując