cóż za patetyczne zdanie

Ale proponowałbym nie pompować tego baloniku, bo jutro może bardzo łatwo pęknąć.....
cóż, jeśli chodzi o jakiegoś nowego to nie chciałbym żeby to był Ante Aracic...totalny drewniak, przy Głowie to mogłby wodę nosić....jak ktoś ma zastąpić Kapitana to musi to być ktoś sensowny....