Wyświetl pojedynczy post
WalkerLukeTS
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25262
Stary 17.06.2010, 14:36
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
kurcze cała Wiślacka brać czeka na transfery, napięcie jest wyczuwalne jak cholera mam nadzieję, że jutro doczekamy się choć jednego nowego
cóż za patetyczne zdanie Ale proponowałbym nie pompować tego baloniku, bo jutro może bardzo łatwo pęknąć.....
cóż, jeśli chodzi o jakiegoś nowego to nie chciałbym żeby to był Ante Aracic...totalny drewniak, przy Głowie to mogłby wodę nosić....jak ktoś ma zastąpić Kapitana to musi to być ktoś sensowny....
Odpowiedz cytując