Wyświetl pojedynczy post
Zaza
Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25259
Stary 17.06.2010, 14:24
volasTSW napisał(a):Wyświetl post
jutro jest mozliwe zaprezentowanie nastepcy Głowy i jeszcze kogos..ale tak naprawde musimy poczekac..tak czy siak..wkrótce będą nowi;p

Widzę, że coraz więcej osób próbuje bawić się w zbymaka, a pewnie nawet nie maja żadnego źródła informacji.

Ja jednak wierzę w słowa zbymaka i jutro czekam na niespodziankę
Odpowiedz cytując