volasTSW napisał(a):

|
jutro jest mozliwe zaprezentowanie nastepcy Głowy i jeszcze kogos..ale tak naprawde musimy poczekac..tak czy siak..wkrótce będą nowi;p
|
Widzę, że coraz więcej osób próbuje bawić się w zbymaka, a pewnie nawet nie maja żadnego źródła informacji.
Ja jednak wierzę w słowa zbymaka i jutro czekam na niespodziankę
