Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25258
Stary 17.06.2010, 13:57
Co do Makinwy, to musibyć z nami naprawdę słabo. Jaki jest sens bić się o murzyna, który tak długo nie grał. Gość pewnie nie pamięta jak się biega!
Za taki wysoki kontrakt to można mieć zawodników, którzy nie robią tylko wiatru, ale i mają skuteczność pod bramką. A Makinwa to typowy murzyn sto sytuacji, partacz. Nam trzeba egzekutora i kreatywnych pomocników, którzy mu dograją.
Odpowiedz cytując