|
Co do Makinwy, to musibyć z nami naprawdę słabo. Jaki jest sens bić się o murzyna, który tak długo nie grał. Gość pewnie nie pamięta jak się biega!
Za taki wysoki kontrakt to można mieć zawodników, którzy nie robią tylko wiatru, ale i mają skuteczność pod bramką. A Makinwa to typowy murzyn sto sytuacji, partacz. Nam trzeba egzekutora i kreatywnych pomocników, którzy mu dograją.
|