Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
volasTSW
Member
Od: 07.2009
Skąd: Chrzanów
Offline
#
25257
17.06.2010, 13:54
jutro jest mozliwe zaprezentowanie nastepcy Głowy i jeszcze kogos..ale tak naprawde musimy poczekac..tak czy siak..wkrótce będą nowi;p
''...Ale każdy ma prawo wymagać od was ambitnej i nieustępliwej walki.."
-
Henryk Reyman
AVE WISŁA!
volasTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do volasTSW
Znajdź inne posty napisane przez volasTSW